Atminties neištremsi

Apie iniciatyvą

Visoje šalyje minint 82-asias Gedulo ir vilties dienos metines, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba kviečia visus susitikti aštuntąjį kartą surengtoje atminties akcijoje „Atminties neištremsi“, kuri keičia iki šiol „Ištark, išgirsk, išsaugok“ vardu žinoma iniciatyvą.

Jos metu nuo birželio 14 d. 13 val. iki birželio 15 d. 12 val. bus įprasminti tremtinių bei politinių kalinių likimai, perskaitant jų vardus, pavardes ir likimus (grįžo / negrįžo / likimas nežinomas). 

Susitikime Vilniuje, Aukų gatvėje, ir įgarsinkime istoriją, įrodydami, kad atminties niekas neištremti negali.

2023 metų birželio 14-ąją atsinaujinusi tremtinių ir politinių kalinių vardų, pavardžių ir likimų išsaugojimo akcija „Atminties neištremsi“ aštuntąjį kartą kvietė įgarsinti po Sibirą ir kitas vietas išbarstytus dėl laisvės kovojusių mūsų artimųjų likimus.2023 metų birželio 14-ąją atsinaujinusi tremtinių ir politinių kalinių vardų, pavardžių ir likimų išsaugojimo akcija „Atminties neištremsi“ aštuntąjį kartą kvietė įgarsinti po Sibirą ir kitas vietas išbarstytus dėl laisvės kovojusių mūsų artimųjų likimus.

06.14 – jau aštuntąjį kartą pakvietė visus įgarsinti tremtinių skaudžius likimus

Daugiau informacijos apie akcijas ir iniciatyvas kitose Lietuvos savivaldybėse galite rasti skiltyje „Savivaldybės“ --->

Prisidėk

Atsisiųsk birželio 14-osios vizualinę medžiagą ir papuošk ja savo socialinius tinklus!

Surask savo artimuosius

Spustelk mygtuką ir pasitikrink, ar tavo artimieji nebuvo ištremti

Kontaktai

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba
Tel. nr. +370 659 55153
El. paštas lijot@lijot.lt

Sekite mus